وقت سفارت انگلیس تهران

نحوه اخذ وقت سفارت انگلیس تهران

جهت اخذ ویزای انگلیس، متقاضیان پس از انتخاب نوع ویزا و تکمیل نمودن فرم در سایت، جهت ثبت خدمات بیومتریک (ثبت اثرانگشت و تصویر چهره)، باید به یکی از دفاتر شرکت وی اف اس گلوبال (VFS. GLOBAL) به عنوان کارگزار رسمی سفارت انگلیس مراجعه نمایند. شهروندان ایران مطابق سایت رسمی دولت انگلیس (GOV.UK) تنها می‌توانند از سه کشور ایران (سفارت انگلیس تهران)، ترکیه (آنکارا، استانبول، ازمیر، آنتالیا و 2 شهر دیگر) و امارات متحده عربی (ابوظبی و دبی) جهت تحویل مدارک و بررسی درخواست خود اقدام نمایند. با افزایش بهای ارزهای بین المللی و همچنین قیمت بالای هتل ها، بلیت هواپیما و هزینه‌های مربوط به پیکاپ پاسپورت، پیشنهاد عصر ویزا به مسافرین محترم اقدام از طریق دفتر VFS تهران می‌باشد.

عصر ویزا به عنوان وب سایت تخصصی آژانس مسافرتی عصر پرواز با سه دهه فعالیت در حوزه ویزای تضمینی کانادا ، وقت فوری سفارت انگلیس تهران و ویزای شینگن مفتخر به ارائه خدمت به ایرانیان عزیز می باشد. در آینده نزدیک این وب سایت آماده ارائه خدمات ویزای آنلاین نیز برای بیشتر کشورهای جهان می باشد.

عصر ویزا - وقت سفارت انگلیس تهران - وقت فوری سفارت انگلیس

اگر در زمان صحیح وارد سایت دولت انگلیس نشوید به احتمال زیاد وقت سفارت انگلیس تهران بسته خواهد بود و شما نمی توانید گزینه Tehran را مشاهده نمایید. عصر ویزا همواره متعهد است تا کمتر از یک هفته در هر تاریخی که مسافرین محترم تقاضای وقت سفارت انگلیس تهران را نمایند، انجام نماید.

عصر ویزا همواره با توجه به تجارب درخواست های گذشته مسافرین، در زمان پر نمودن فرم درخواست ویزای انگلیس بهترین گزینه ها را پیش روی مسافرین عزیز قرار می دهد.

پس از یک دوره بعد از بازگشایی دوباره سفارت انگلیس تهران، یک سری از قوانین روادید انگلیس تغییر نمود و مسافرینی که بدون در نظر گرفتن این موضوع اقدام به گرفتن وقت سفارت انگلیس تهران می نمودند، متاسفانه ویزای آن ها مورد پذیرش قرار نمی گرفت. همین امر باعث شد در بین مسافرین و آژانس های هوایی این سخن شنیده شود که هر شخصی از سفارت انگلیس تهران اقدام نماید، رد (Refused) خواهد شد. ما با اطمینان این سخن را نادرست می دانیم. پروسه بررسی وقت سفارت انگلیس تهران با پارامترهای دقیق از سوی سفارت انگلیس در ابوظبی صورت می پذیرد. چه شما از تهران اقدام نمایید چه از خود ابوظبی یا دبی فرقی در نتیجه اعلام شده نخواهد داشت، زیرا در صورت مشاهده نواقص پرونده و ایرادات فرم تکمیلی قطعا شما Refused خواهید شد. باید در زمان تکمیل فرم درخواستی راه های رد درخواست توسط مامور سفارت بسته شود. در این مسیر عصر پرواز می تواند مشاوره ای امین برای شما عزیزان باشد.

جهت ارائه مدارک وقت سفارت انگلیس تهران باید به آدرس: میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راشل کوری پلاک 11 طبقه اول مراجعه نمایید

عصر پرواز مفتخر است تا در یک پکیج کامل اخذ وقت سفارت انگلیس تهران، خدمات زیر را به مسافرین عزیز ارائه نماید:

 

  1. مشاوره و ارائه بهترین راهکار
  2. تکمیل درخواست ویزا در سایت دولت بریتانیا به زبان انگلیسی
  3. دریافت وقت سفارت انگلیس تهران در کوتاه‌ترین زمان
  4. واریز مبلغ دلاری سفارت با سیستم‌های پرداخت آنلاین بین المللی
  5. چاپ فرم های سفارت و یادآوری وقت سفارت انگلیس تهران

 

عصر پرواز به عنوان مجری مستقیم اخذ وقت سفارت انگلیس تهران، جهت خدمت به ایرانیان عزیز با دریافت هزینه‌هایی به مراتب کمتر از دیگر آژانس ها، فعالیت می‌نماید.

مدت ویزای درخواستی مبلغ (دلار آمریکا)
6 ماهه 280 $
2 ساله 700 $
5 ساله 1200 $
10 ساله 1500 $
با عصر ویزا وقت سفارت انگلیس تهران را بگیرید و پول خود را حفظ کنید
عصر ویزا ارائه دهنده وقت سفارت اتگلیس از امارات متحده عربی
انواع سرویس های سفارت انگلیس

آیا می توان پروسه اعلام نتیجه ویزای انگلیس را سرعت بخشید؟

بله، در زمان ثبت نام و تکمیل فرم ها در سایت دولت انگلیس قبل از پرداخت مبلغ سفارت می توان نوع سرویس را مشخص نمود. سه نوع سرویس برای انتخاب متقاضیان در سایت موجود است که عبارتند از: 1- سرویس استاندارد (Standard service)، با مدت زمان 15 روز کاری. 2- سرویس حق تقدم (Priority service)، با مدت زمان 5 روز کاری. 3- سرویس حق تقدم فوق العاده (Super Priority service)، با مدت زمان بررسی 24 ساعته. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که در دفتر VFS تهران تنها امکان درخواست سرویس استاندارد وجود دارد، زیرا بررسی مدارک در سفارت انگلیس در ابوظبی صورت می گیرد. سرویس های حق تقدم در استانبول، آنکارا و ابوظبی قابل استفاده می باشند و درخواست کنندگان باید مبالغی به مراتب بیشتر بپردازند:

وی اف اس گلوبال

پس از گرفتن وقت سفارت انگلیس مدارک را کجا باید تحویل دهیم؟

در بهار 1403 دفتر VFS سفارت انگلیس در تهران به آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم ، مرکز خرید مگا پارس، طبقه 13 منتقل شده است.

تغییرات جدید در فرم وقت سفارت انگلیس

تغییر در ورود اطلاعات پاسپورت های قدیمی و اضافه شدن پارامترهای جدید به وقت سفارت انگلیس تهران

در پایان سال 97 وزارت امور خارجه انگلیس دوباره تغییراتی را در نحوه سوالات فرم ویزای انگلیس اعمال نمود. در این تغییر ورود اطلاعات پاسپورت های 10 سال گذشته حذف گردیده است. به غیر از این تغییر نحوه ورود اطلاعات تماس نیز تغییر نموده است. در این تغییر سه شماره تماس منزل، محل کار و شماره همراه با انتخاب دسترسی در داخل و خارج از انگلیس به شکل جدید اضافه گردیده است. از دیگر تغییرات موجود در فرم وقت سفارت انگلیس، اضافه نمودن قسمت مطالعه قوانین مربوط به سوالات خاص قوانین جاری انگلیس می باشد.