نحوه اخذ روادید کانادا (Canada) و وقت سفارت کانادا

جهت اخذ ویزای کانادا ، ابتدا باید وقت سفارت کانادا را دریافت نمایید. در مرحله نخست باید یک حساب کاربری ساخته شود و سپس اطلاعات اولیه در چندین مرحله تکمیل شده و پس از آن کلیه مدارک خواسته شده از طرف سفارت کانادا که قبلاً ترجمه و اسکن شده است به صورت فایل های PDF در سایت بارگذاری گردیده و در مرحله آخر مبلغ ویزا و خدمات بیومتریک به صورت آنلاین واریز می شود. سپس سفارت کانادا به متقاضی 30 روز مهلت می دهد تا خود را به یکی از دفاتر VFS Global واقع در استانبول ترکیه یا ابوظبی امارات متحده عربی جهت ثبت اثر انگشت و چهره معرفی نماید.

پس از آن سفارت کانادا طی سه هفته یا بیشتر بررسی ویزای متقاضی را انجام داده و نتیجه را توسط ایمیل اعلام می دارد. لازم به ذکر است که در دفاتر وی اف اس گلوبال هیچگونه مصاحبه ای صورت نخواهد پذیرفت.

تعرفه اخذ ویزای توریستی کانادا به شرح جدول ذیل است:

شرح خدمات مسافر همکار
ثبت نام آنلاین ویزای توریستی (متقاضیان 14 الی 79 ساله ) ---- CAD ---- CAD
ثبت نام آنلاین ویزای تورسیتی (متقاضیان زیر 14 و بالای 79 سال سن) ---- CAD ---- CAD

توجه: متقاضیان زیر 14 و بالای 79 سال سن از ثبت خدمات بیومتریک معاف می باشند و هزینه ای از این بابت توسط سفارت کانادا اخذ نمی گردد.

توجه: کلیه مبالغ مندرج در جدول فوق به دلار کانادا می باشند.

در عصر ویزا ما در کوتاهترین زمان وقت سفارت کانادا را در ترکیه و امارات برای متقاضیان عزیز دریافت می نماییم. همچنین با پکیچ اخذ ویزای تضمینی کانادا هم اکنون خود را در کانادا ببینید.

آدرس دفتر وی اف اس گلوبال استانبول

آیا می توان یک روزه خدمات بیومتریک وقت سفارت کانادا را در استانبول انجام داد؟

بله، می توانید پروسه خدمات بیومتریک وقت سفارت کانادا را یک روزه انجام دهید. متقاضیان محترم می توانند با یک پرواز صبح زود به فرودگاه آتاتورک استانبول رسیده و با یک تاکسی، 25 دقیقه بعد در محل دفتر وی اف اس گلوبال حضور داشته باشند. سپس از طبقه اول ساختمان شماره گرفته و منتظر می مانند. پس از اخذ اثر انگشت و عکس برداری می توان با اولین پرواز بعد از ظهر به تهران بازگشت. توجه داشته باشید که پاسپورت متقاضیان به هیچ عنوان گرفته نمی شود و پس از اعلام نتیجه از طریق ایمیل، متقاضیان باید دوباره به دفتر وی اف اس استانبول جهت درج ویزای کانادا در پاسپورت مراجعه نمایند. دفتر وی اف اس، از دوشنبه تا جمعه هر هفته از ساعت 8:30 الی 16:30 باز بوده و به غیر از تعطیلات رسمی کشور ترکیه آماده خدمت می باشد.

    دفتر وی اف اس استانبول

    آدرس وی اف اس استانبول به زبان ترکی و انگلیسی:

  • İstanbul Kanada Vize Başvuru Merkezi, Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (Askeri Müze karşısı) Şişli / İstanbul Türkiye
  • Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Harbiye (opposite of Military Museum), Sisli, Istanbul, Turkey
مدت ویزای کانادا

مدت ویزای کانادا به چه عواملی بستگی دارد؟

مدت زمان ویزای کانادا به چندین عامل بستگی دارد که مهم ترین آن آفیسر سفارت می باشد. معمولاً سفارت با توجه به اطلاعات ارسالی و تاریخچه سفرهای شما مقدار زمان ویزای شما را مشخص می کند. عامل دوم مدت انقضای گذرنامه می باشد. گذرنامه های ایران دارای اعتبار 5 ساله می باشند و به همین مقدار زمان ویزا صادر می گردد. عامل آخر که وقوع آن نادر می باشد این است که مامور کانادا در زمان ورود به مرز می تواند با توجه به پاسخ و اقدامات شما میزان ویزای متقاضی را با درج یک مهر روی ویزای، کم و محدود نماید.

  • نظر سفارت پس از بررسی پرونده متقاضی
  • مقدار زمان اعتبار پاسپورت فعلی
  • آفیسر کانادا در فرودگاه