ویزای آنلاین

ویزای آنلاین

تارنمای عصر ویزا وب سایت تخصصی آژانس مسافرتی عصر پرواز در زمینه اخذ ویزا، وقت سفارت و درخواست مهاجرت، آماده ارائه خدمت به ایرانیان عزیز می باشد. سامانه جامع ویزای آنلاین برای نخستین بار در ایران به درستی اجرایی شده و در فاز نخست برای ویزاهای دبی و ویزای چین و وقت سفارت انگلیس تهران (به عنوان مجری مستقیم وقت سفارت انگلیس) قابل استفاده برای متقاضیان سفر می باشد. این سامانه به مرور تا پایان سال 1398، تمامی ویزاها و وقت سفارتخانه ها، کلیه کشورها را فعال، قابل دسترسی و درخواست برای عموم می نماید.

صفحه ورود به سامانه جامع ویزای آنلاین عصر ویزا

نحوه کار با سامانه جامع ویزای آنلاین

در این سامانه کاربران پس از ورود، شماره همراه خود را وارد نموده و پس از دریافت کد تایید، به داشبورد و یا پیشخوان خود وارد خواهند شد. در این سامانه انواع ویزا و وقت سفارت موجود بوده و پس از انتخاب و درخواست نوع ویزا و وقت سفارت، کاربر اقدام به تکمیل فیلدهای مربوط به آن ویزا نموده و بعد از آن هزینه ویزا و یا وقت سفارت را پس از اتصال به درگاه بانکی به صورت اینترنتی پرداخت می نمایند.
کاربران عزیز می توانند در هر مرحله وضعیت ویزای خود را به صورت آنلاین دنبال نمایند. پس از صدور ویزا و یا وقت سفارت، در همین سامانه جامع ویزای آنلاین ، ویزا تحویل کاربرخواهد شد. در صورت مشاهده نقص در پرونده، وضعیت ویزای شما به حالت نقض در پرونده تغییر و مراتب آن توسط تیکت به صورت اتوماتیک به قسمت تیکت های خوانده نشده ارسال و پس از آن پیامکی نیز جهت ورود کاربر به سامانه و اطلاع از نقص پرونده و تکمیل اطلاعات ارسال می گردد.

نحوه پرداخت در سامانه جامع ویزای آنلاین

کاربران در تهران به دو صورت می توانند هزینه ویزاها و یا وقت سفارتخانه ها را پرداخت نمایند.

حالت اول پرداخت در ویزای آنلاین:

اولین روش با استفاده از درگاه اینترنتی بانکی است که در این حالت، معادل ریالی وجه (به قیمت روز ارز مورد نظر) توسط سامانه محاسبه و به متقاضی جهت تایید و پرداخت نشان داده می شود.

حالت دوم پرداخت در ویزای آنلاین:

در این روش کاربر می تواند با درخواست تحویل نقدی وجه، هزینه ویزای خود را به دلار یا همان وجه مورد نظر پرداخت نماید. در این روش سفیران سامانه جامع ویزای آنلاین بین 24 الی 48 ساعت به آدرس متقاضی رسیده و در محل با تحویل قبض، وجه هزینه خدمات را دریافت می نماید. در صورتیکه کاربر تمایل به استفاده از پیک های اختصاصی سامانه جامع ویزای آنلاین را نداشته باشد می تواند با مراجعه حضوری به آژانس هواپیمایی عصر پرواز در منطقه جردن تهران اقدام به پرداخت وجه نماید.

نحوه پشتیبانی سامانه جامع ویزای آنلاین

در صورت بروز مشکل و یا پیگیری زمان و نحوه دریافت ویزای خود می توانید با شماره تماس 75104-021 در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 و پنج شنبه 9 الی 13) و در ساعات غیر اداری با ارسال تیکت درخواست های خود را اعلام و نتیجه را در هر ساعت از شبانه روز دریافت نمایید.